Neden Avrupa Cerrahi?

Sadece Makat Hastalıklarını Tedavi Ediyoruz.

Ameliyatsız Hemoroid Tedavisi

Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavisi

Ameliyatsız Lazerle Fistül Tedavisi

Ameliyatsız Fissür Tedavisi

Ameliyatsız Lazerle Genital Siğil Tedavisi

Poliklinik Hizmetleri

Avrupa Tıp Merkezi'nde hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri ve cumartesi 09:00-14:00 saatleri arasında polikliniğimizde deneyimli uzman hekimlerimiz tarafından poliklinik hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlerde renkli Doppler özelliği olan gelişmiş bir ultrason cihazı ile ayrıntılı laboratuar tetkiklerinden yararlanılmaktadır.

Gebelik Takibi

Kliniğimizde gebelik ve gebelik sonrası dönemde (lohusa) hastalarımıza hizmet verilmektedir. Gebelik süresince gerekebilecek tüm tetkik ve girişimler kliniğimiz bünyesinde yapılabilmektedir. Gebelik takibi sırasında gereken İkili Test, Ense Kalınlığı Ölçümü (NT), Üçlü Test, Dörtlü Test ve İkinci Düzey (Ayrıntılı) Ultrason kliniğimizde yapılmaktadır.

Doğum

Avrupa Tıp Merkezi olarak normal veya sezaryen doğumun sağlıklı olması için ciddi sorumluluk ile tam donanımlı doğumhanede anne adaylarına hizmet verilir. Doğum öncesi ve esnasında bebeğin kalp atışlarının tokokardiyografi (NST) cihazı ile denetlenir. Hastanemizde anne adayları, doğumun başladığı ana dek -arzu ederlerse yakınları ile beraber- tek kişilik ağrı odalarında, sakin bir ortamda sürekli takip altında tutulurlar. İsteğe göre epidural anestezi yöntemleri ile bebek ve anne açısından güvenli olarak normal doğumun ağrısız şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Ayrıca normal doğumun riskli olduğu acil durumlarda sezaryen için ameliyathane her an hazırdır. Sezaryen sırasında duruma göre spinal anestezi yapılarak operasyon sonrası iyileşme daha hızlı olması sağlanmaktadır.

Kadın Hastalıkları (Jinekoloji)

Kliniğimizde kadınların sıklıkla karşışabileceği iltihap hastalıkları ve adet düzensizlikleri konusunda tedavi yapılmaktadır. Kliniğimizde rahim ağzı kanseri riskini gösteren servikal smear (Yayma) testi ve iltihap hastalıklarında idrar veya vajina kültürü yapılmaktadır. Kliniğimizde kadınların karşılaştığı bütün hastalıklar için modern tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Kısırlık (İnfertilite)

Çocuk olmaması durumlarında hem kadın hastalıkları ve doğum uzmanı hem de üroloji uzmanı aracılığıyla eşlerin her ikisi için de uygun tetkik ve tedaviler yapılabilmektedir. Kısırlık durumlarında gerekli olabilecek bütün hormon tetkikleri, ultrasonla yumurtlama (ovülasyon) takibi ve histerosalfingografi (HSG) filmi kliniğimizde yapılmaktadır. Kısırlık konusunda her iki eşin muayene ve tetkikleri sonrasında ortaya çıkan duruma göre etkili tedavi yöntemleriyle en hızlı biçimde çocuk sahibi olmanızı sağlamaktayız.

Aile Planlaması

Hastanemize korunma yöntemlerinin eğitimi konusunda başvurmaktan çekinmeyin. İstenmeyen gebeliklerin engellenmesi için rahim içi araç (spiral) takılması ve kordonların bağlanması ameliyatı kliniğimizde yapılmaktadır. Bunun yanında istenmeyen gebeliklerin cerrahi yöntemlerle sonlandırılması (kürtaj) konusunda da yardımcı olmaktayız.

Hızlı Randevu
Seyhun BUGAY
OP. DR.  Seyhun BUGAY
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doktor Bilgisi

Anlaşmalı Kurumlar

Kadın Hastalıkları
Sağlık Makaleleri

Aşırı Sigara Kullanımı Erken Menopoz Riskini Artırıyor

Aşırı Sigara Kullanımı Erken Menopoz Riskini Artırıyor

Kadınların olgunlaşma dönemi olarak da adlandırılan menopoz, günlük yaşama olumsuz yansıyabiliyor.

Her 10 Kadından Biri Vajinismus Sorunu Yaşıyor

Her 10 Kadından Biri Vajinismus Sorunu Yaşıyor

Vajinismus, çiftlerin en özel zamanlarını kabusa çevirebilen bir korku reaksiyonu, panik atak durumudur.

Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu

Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu

Gebelikte idrar yolu enfeksiyonu, böbrek ebadında oluşan bir takım büyümeden kaynaklanmaktadır.